| OmSimplu a întrebat:

Salut din nou
dupa o problema rezolvata, a mai aparut una...
pe capul penisului, mi-a aparut o asa zisa pata putin rosiatica. este mica... nu ma mananca, nu ma ustura etc
precizez din nou ca nu mi-am inceput viata sexuala cu vreo fata.
stiti vreo alifie ceva? sau este doar un semn al schimbarii corpului. al adolescentei... imi e frica si de faptul ca poate sufar eu de ipocondrie si doar am impresia ca am ceva.
o poza cenzurata, ar ajuta?
vreau raspunsuri de la persoane care stiu. mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Salutare.
Spune-mi te rog, leziunea este stil bubitza sau pur si simplu o pata?
Eu zic sa nu te impacientezi momentan.

| OmSimplu explică:

Este un fel de pata... m-am uitat acum de dimineata si capul penisului pare ca se face din ce in ce mai rosu.adica apar zone din acestea dar repet, nu sunt aprinse.nu ies in relief

drept sa spun, imi e teama sa merg la doctor pentru ca am mai fost odata tot legat de aceasta zona.si mi-a spus ca nu am nimic (atunci chiar erau bubite dar au disparut)

exista vreun medicament ce-l pot lua acasa?
multumesc de interes

| OmSimplu explică:

Este un fel de pata, si am observat azi de dimineata ca mai sunt cateva zone pe capul penisului asa rosiatice, nu rosu aprins, nu iesit in relief.
sincer, imi e teama sa merg la doctor caci am mai fost o data tot cu o problema in aceasta zona si mi-a spus ca nu am nimic

vreun tratament stiti? multumesc de interes