| Mihai1947 a întrebat:

Salut! Am 18 si de cateva luni a inceput sa chelesc in partea din fata...
Saptamana asta ma duc la dermatolog, ca sa imi spuna de la ce chelesc si sa imi dea analize de facut.Eu presupun(sunt aproape sigur) ca e de la nivelul crescut de testosteron.
Intrebarea mea este: acel par mai pot sa il recuperez cumva, cu tratament sau trebuie sa imi fac implant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Trebuie sa iei urgent finasterida/dutasterida. Daca nu ai efecte secundare ramai pe ea toata viata. Te costa 200 lei/luna. Asta e doar de inceput, daca vrei parul perfect mai sunt multe chestii care trebuiesc facute/luate.

| Mihai1947 explică (pentru Whitesnake99):

Sambata ma duc la medic, dar de ce trebuie sa iau toata viata?

4 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Cand vad toate intrebarile astea ale baietilor cum sa-si acopere chelia, de implanturi, imi amintesc de o gluma veche: "Parul destept, paraseste capul prostului". Crezi ca fetele apreciaza mai mult podoaba capilara sau ce e sub ea? Cata minte ai si cum stii sa te comporti cu ele, asta vreau sa zic.

| Whitesnake99 a răspuns (pentru NunuNini):

Ce comentariu cretin care evidentiaza complacerea ta intr-o viata marcata mediocritate.

| NunuNini a răspuns (pentru Whitesnake99):

Zau? Mediocritate pentru ca nu sunt cu turma?