| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si am inceput sa fac riduri in zona ochilor. De ce? Cum scap de ele? Mentionez ca nu folosesc produse de make up.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De riduri nu poți scăpa... Mai puțin stres ar fi o opțiun și evita sa stai mult în calea soarelui și dacă totuși o faci folosește crema de protecție solara cu minim spf 30+

| 8766899 a răspuns:

Incearca sa stai mai putin pe telefon, laptop, tv... odihneste te mai mult.