| verdikt a întrebat:

Salut am facut ieri film la coloana si mi-a zis ca am incepere de hernie ceva de genu dar eu am zis la doctor ca ma dor si genunchii si mi-a zis ca e posibil de la coloana nu a vrut sa mi faca film help parei si numa daca stiti se poate de la coloana sa fie cu genunchii ca in urma cu aproape 3 luni cred ca mi facut film la genunchi ca am avut un accident dar nu mi zis nimic cum ca ar fi ceva bai

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CorinaB a răspuns:

Din pacate da, poate fi de la coloana. Problemele de coloana pot da dureri de oase atat la picioare, cat si la maini sau bazin. Cel mai bine ar fi sa incerci sa iti rezolvi problema coloanei si sa vezi daca nu cumva se amelioreaza durerea genunchilor.