| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Salut, ieri am fost la neurolog deoarece mă durea coloana jos, mia făcut o radiografie si mi-a zis ca sunt aproape de hernie, mi-a explicat că în nu stiu ce tunel vh1 sau ceva de genul în care apare hernia eu acolo am o problema, mi-a spus ce nu trebuie să fac și mi-a dat un tratament si m-a trimis acasă. normal ma cam speriat când a zis cuvântul hernie laughing.
Am o întrebare zona aia aceea despre care mi-a zis se poate reface cu tratamentul sau o să am probleme toata viața? Sunt foarte speriat în momentul ăsta laughing mai ales că mă amenințat a zis ca daca nu am grijă o să mă trateze că pe moși.

1 răspuns:
| JackBoston a răspuns:

Daca nu ai durere pe picior sau amorteala mai ai pana la operatie.Deocamdata recuperare stai linistit!