| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Am nevoie de o recomandare. Trebuie sa îmi fac transplant de cornee. Unde sunt cele mai bune clinici pentru acest transplant? și care ar fi costul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul oftalmolog care ti a recomandat operatia ei au clinici unde fac asa ceva iar daca esti asigurat, operatia este gratis, nu fă nici o operatie fara sfatul medicului care te consultă, el trebuie sa scrie pe hartie ai nevoie de operatie, nu te lua după ce spune unul si altul, medicul stie cel mai bine evolutia ta si numai el pooate recomanda transplantul si spitalul care face asa ceva.

| hello990 a răspuns:

Buunaaa bunnna deci este un spital privat f buna a mers prietena mea pentru nu stiu ce operatie tot la ochi uite asa se numeste INFOSAN BUCURESTI pretul este in jur de 350 euro da mai gandeste te ca mai faci si ecografie si alte chestii sa iti verifice ochiul nu te opereaza din start happy zi buna