| Marian_Nacu_1996 a întrebat:

Salut am o nedumerire dacă am făcut o injecție ce trebuia făcută intra-muscular în sub cutanat se poate întâmpla ceva rau? Menționez locul nu sa înroșit nu este umflat doar ca a fost făcută cu un ac mic de 13 mm.
Funda :_:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Depinde acum.
Depinde ce injecție sau vaccin ți s-a făcut? Dă mai multe detalii.

| Marian_Nacu_1996 explică:

Vitamina d2