| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am parul lung pana la omoplat. folosesc masti naturale din ulei de masline, masti din cosmetica de nuca de cocos si pentru regen, sampon de nuca de cocos pentru vitamine, ultei pentru repararea varfurilor si vreau sa mi iau un balsam bun.
Am parul. nu prea stiu cum e. mi se pare destul de ok. doar ca mai trebuie regenerat caci l am distrus cu placa in ultima vreme si l am lasat sa creasca la voia intamplarii. acum e destul de ok.
Ce balsam imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Un balsam regenerator de la kalos

| Susanne a răspuns:

Incearca balsamul bio de la Eubiona fara parabeni. Gasesti la www.biocarmen.ro

| MotorheadEngland a răspuns:

Draga mea,

Iti recomand cu mare incredere Biotina C Plus. Poti arunca o privire aici: www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/.
Este un produs special conceput pentru a intretine sanatatea parului, unghiilor si pielii. Are efecte extraordinare de la primul flacon. Contine colagen si vitamina C.

Poti lua maxim 3 tablete pe zi. Este sigur, natural si fara efecte secundare.