| Marck94 a întrebat:

happy Am sa pun o intrebare. Azi am vazut ca mi-a aparut o pata mica de vanatai, e culoare galben inchis. Pe piept mai jos. Unde sunt sfarcurile mele ( scuzati-ma) de ce? Nu m-am lovit, nu am facut nimic. Care e cauza? Va multumesc. O zi buna. Sanatate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În mod sigur, o aveai dar nu ai observat-o. A apărut în urma unei lovituri, căreia nu i-ai acordat importanță. Când e aproape de vindecare, vânătaia devine galben-maronie, exact cum e a ta, acum.
Vezi cum evoluează situația, iar dacă simți că ceva nu e în regulă, o rogi pe mama ta să te însoțească la medic.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic nu astepta sfat pe TPU, ai medic de familie? el trebuie sa te consulte nu noi.