| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o problema.De 1 luna am inceput sa iau creatina+amino+wpi de la ProNutrition.Am folosit LIv 52 inca de la inceputul utilizarii suplimentelor pentru orice eventualitate. De la un timp dupa fiecare masa incepe sa ma jeneze putin sub coaste, nu stiu daca este ceva psihic sau daca este intr-adevar ceva serios.
Se poate sa imi fii marit ficatul? Este de la oboseala?
Mentionez ca in utlimul timp odata cu venirea vacanteai nu am mai fost la facultate si am inceptu sa adorm pe la 3 dimineata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este doar inceputul... sper, sper ca nu o sa mai consumi. Sportul se face prin sudoare, efort, daruinta...Trage de fiare la liber, si vei vedea ce bine te vei arata!

| umbra09 a răspuns:

Te incurajez sa iei incontinuare toate prostiile si chimicalele de pe piata ca sa dai un exemplu omenirii dupa ce mori ca nu este bine sa iei suplimente
Multi au murit din cauza ca luau suplimente, probabil nu vei crede niciodata dar prietenul unui var deameu lua exact aceleasi proteine exact aceeasi aminoacizi ca el si a murit, nu glumesc pentru ca nu este de gluma cu asa ceva
Acum tu fa ce vrei ori cum nu ma vei asculta si vei continua sa te indopi cu chimicale
Bafta

| Stan_Ionut_1998 a răspuns:

Cred că ți-ai omorât ficatul cu suplimentele, dar consultă un medic specialist.