| Solerado323 a întrebat:

Am si eu o problema medicala. M-am trezit de dimineata cu o durere la omoplatul drept atunci cand respir sau cand fac putina miscare. Aseara cand m-am culcat nu aveam absolut nimic, totul era in regula.
Stiti care ar putea fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonim0807 a răspuns:

Nu iti fa griji, este totul in regula. Se intampla din cauza pozitiei in care dormi. Maine nu te va mai durea nimic, iti garantez. Si eu am patit asta de cateva ori. happy

| Solerado323 explică (pentru anonim0807):

M.am gandit ca ar fi din cauza felului in care am dormit, dar am zis sa ascult si alte pareri. Multumesc.

2 răspunsuri:
| thisgirl a răspuns:

Asta inseamna ca ai dormit cu gatul stramb sau, te a prins curentul in timp ce dormeai. Bine ar fi sa ii ceri parerea si medicului tau de familie.