| Bloock a întrebat:

Salut, am si eu o problema si anume din cauza stresului merg foarte des la baie (tin sa mentionez ca sa intampla doar cand sunt la scoala) adică, chiar dacă învăț tot sunt stresat, si nu stiu ce sa fac..idei?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Mergi la medic sa ti se dea medicamente antistres.
E vorba de o reacție a corpului care pleacă de la creier.

| Bloock explică (pentru Donsavas):

Ok, multumesc!

| Donsavas a răspuns (pentru Bloock):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ocupa timpul si nu te mai gandi. O sa fie bine

| Bloock explică (pentru Crackman):

Ok, multumesc de raspuns!

| Justask9876 a răspuns:

Doar relaxeaza-te, nimeni nu o sa te omoare la școală, notele nu definesc inteligenta

| Bloock explică (pentru Justask9876):

Da stiu, dar e foarte enervanta aceasta reactie..multumesc!