| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un aragaz pe care il tin afara, si cand am deshis usa de la cuptor era otrava de soareci boabe de grau, de mai multi ani, e posibil sa ma intoxic cu otrava de soareci prin vapori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dă-l la dușmani

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai gatit ceva la cuptor in acest timp?

| Nimeni10 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu am gatit nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nimeni10):

Il poti curata si spala bine.

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni10):

Dă-l la dușmani

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu ai gatit nimic in cuptor stai linistit si curata-l.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Spala cu apa cu mult oțet; o patre apa si trei perti de oțet

| Crackman a răspuns:

Nuwinking ar trebui sa le ciugulesti ca o pasarica sa ai ceva.

| JusTPauL a răspuns:

Wtfhappy )