| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o metoda de slabit nu foarte severa gen, as vrea sa pierd cam 5-10 kg sau mai mult in 8-9 luni, cum as putea face asta? Mananc cam 1000 caloriii pe zi, rar fast food si beau ogramada de apa cam 2 sticle de 2l pe zi. Alerg jumatate de ora in fiecare zi de Luni pana Joi si Vineri 1 ora... mananc mancare gatita des dar uneori nu mi-e foame. daca continui tot asa credeti ca o sa slabesc 5-10 kg in 8 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dinueusi0 a răspuns:

Buna gluma...
Lasa gluma di termina fast draci si mananca fructe si putina mancare pe zi asa cam dimjneata la 12 duapa seara la 17:00 si sport!
funda?