| ErouL a întrebat:

Salut.Ce trebuie sa fac ca sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să alegi o alimentaţie mai săracă în calorii,nu trebuie să ţii nici un fel de diete.
Mănânci normal,cu mese regulate,dar încearcă să te fereşti de grăsimi,de prăjeli,de băuturi acidulate,de dulciuri, consumă multe fructe, legume, hidratează-te corespunzător, multă mişcare zilnic.
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce trebuie să faci să înveți să mănânci?
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| mariukka a răspuns:

Sport si un regim de alimentatie sanatos

| mariukka a răspuns:

Sport si regim alimentar sanatos