| DragosGr a întrebat:

Salut.Ce drivere imi trebuie pentru windows 7?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Depinde de sistemul pe care il ai. Daca stii denumirea placii de baza si placa video, mergi pe site-urile oficiale care pun la dispozitie gratuit driverele necesare. Daca ai laptop, cauta pe site-ul firmei producatoare (Dell, Asus, Hp etc).

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de sistem, dar de cele mai multe ori se instaleaza automat driverele! Succes!

| panther2007 a răspuns:

Pentru windows7 nu iti trebuiesc neaparat drivere, trebuie doar sa stii daca pc-ul tau este combatibil

| DragosGr explică:

Si daca nu s-au instalat automat, ce drivere imi trebuie?big grin.

| dannyel86 a răspuns (pentru DragosGr):

Depinde de sistemul pe care il ai. Daca stii denumirea placii de baza si placa video, mergi pe site-urile oficiale care pun la dispozitie gratuit driverele necesare. Daca ai laptop, cauta pe site-ul firmei producatoare (Dell, Asus, Hp etc).

| BuburuzaAnca a răspuns:

La windows 7 driverele si toate cele de care ai nevoie se instaleaza automat... Doar playere, messenger, browsere sau ma rog, ce alte cele mai ai nevoie mai trebuie sa instalezi