| AnoNimalK a întrebat:

Cine stie unde am sanse mai mari sa gasesc prezervative pentru un penis cu o circumferinta mare, astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In visele tale.

prezervativele sunt din latex daca nu stiai si latexul e un material flexibil, asa ca daca nu ai o radacina de copac intre picioare o sa iti vina orice fel de prezervativ

| HellGirl666 a răspuns:

✰ La farmacie...

| AnoNimalK explică:

Marimea corespunzatoare ar fi 69 mm la prezervative, din ce am vazut pe net. Si in supermarket uri am gasit doar 52-54straight face... Si am incercat, stai linistit, cu un efort imens il pun, dar e ca si cum tu te ai saruta in timp ce eu te strang cat pot de gat, nu prea merge treabahappy O sa incerc la farmacii, apoi la sex shop. La o farmacie am fost si spunea ca nu a auzit vreodata de marimi tipul de acolo...