| UnNumeScurt a întrebat:

Salut, credeti ca m-ar ajuta biomed 6 pentru ingrasat, ca sa ma ingras? http://www.naturaplant.ro/......_ingrasat. De asemenea mai iau si niste vitamine Vitamax pe care mii le-a dat o farmacista sa ma ingras. Ce ziceti, m-ar ajuta impreuna? Si sa mananc mult de asemenea, mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Himynameis a răspuns:

Salut
Ia doar Vitamax si nu le amesteca pentru ca fiecare are rolul ei, si dupa s ar putea sa iesi de sub control si sa ajungi pe la vreo 100 kg