| Netea a întrebat:

daca am 1.55 m....cate kg trebuie sa am normal? ca acum am 61 kg...
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| melissaandra a răspuns:

Pai depinde si de varsta fiecaruia dar ..eu cred ca la inaltimea ta ai perfecte kilogramele... daca vrei sa slabesti mananca foarte multe fructe si legume fara prajeli si alte prostii si fa abdomene deoarece tonifiaza corpul.dai funda?

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Intre 45-50

| Alissa11 a răspuns:

Eu am 1.61 si am 50 kg

| Mandarina888 a răspuns:

45 kg

| blueSky_3324 a răspuns:

Esti perfect normala! nu-ti face prb din cauza greutatii

| xAkXsn a răspuns:

45-50 kg!

| ILoveYou2001 a răspuns:

Eu am 1.60 si am 42 kg si nu as zice ca sunt slaba