| karma123 a întrebat:

Salut,de 2 săptămâni mă tot confrunt cu o problema. Uneori simt mâncărimi in zona creștetului capului sau uneori în alte părți ale capului, păduchi nu sunt, m-am pieptănat cu pieptan special etc, ce altceva poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, daca esti supertitios si crezi in superstitii, mancarimea in zona crestetului capului semnifica, ca situatia ta sociala si financiara se va imbunatatii in curand happy