| Fcsb_Vali_1989 a întrebat:

Salut, de cateva zile am o mancarime inauntrul capului penisului sau pe sub piele, tin sa mentionez ca pielea nu este iritata si nu curge nimic din penis. Pana acum nu am avut un contact sexual sau ceva de genul, iar cand ma ``scarpin`` sau doar apas usor mancarimea persista, tin sa mai mentionez ca am 17 ani...este ceva grav sau ceva trecator? Daca stiti vreo solutie va rog sa ma ajutati, ofer funda, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai avut ceva de genul contact sexual? sau chiar un contact sexual.
ai fost pasiv sau activ happy
conteaza cu cine ai avut acel contact si daca a fost sau nu protejat
pot fi si alte cauze...

| Justme32 a răspuns:

S-ar putea să fie de la chiloți. Când ne așezăm, foarte mulți chiloți au niște creste, denivelări și materialul chilotului pot pătrunde la baza penisului, fire mici din chiloți să ajungă puţin în uretha. O urinare mai sănătoasă ar rezolva problema. Pe de altă parte ar putea fi și o infecție urinară cauzată de schimbările de temperatură

| Fcsb_Vali_1989 explică (pentru Justme32):

Tin sa mentionez ca ma ia mancarimea dupa ce urinez...