| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cat de mare e.am o vena pe penis ma doare cand apas pe ea nu stiu de ce nu e o durere insuportabila dar e o durere dar acum cand m-am dus sa fac baie am vazut ca pe capul penisului in spate mi se pare asa pielea umflata si mentionez ca nu am avut nici-un contact sexauul nimic. Ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Te duci urgent la ginecolog baiatule, o infectie daca ai ( nu doar prin contact sexual ) ai poti ramana cu sechele pe viata! Doamne fereste. numai sta explica-le parintilor sau daca iti e rusine du-te tu direct la medic!

| Liquor a răspuns:

Tu fiind baiat, spune-le parintilor, in materie de sex nu ai ce sa le ascunzi.Crede-ma du-te direct la medic, acelasi lucru la patit si un amic bun, nu s-a dus la medic, a avut o infectie care sa agravat.Acum e operat, impotent.Si toti rad de el ca e "o domnisoara".
Nu mai sta si mergi la medic. Sanatatea e pe primul loc.si cred ca vrei mai tarziu sa ai copii.
Bafta si multa sanatate

| DrA a răspuns:

Salutare. Urgenta la medicul de familie, trimitere catre urologie si acolo un consult. Daca esti minor, chirurgie pediatrica. Nu mai astepta. Ai putea avea un varicocel. Repet, nu amana consultul pentru ca s-ar putea sa regreti mai tarziu. Sa nu iti fie rusine ca nu ai de ce. Vorbeste cu parintii si FUGI!

| panteravalcea a răspuns:

Ce sechele?

| Vrajitor a răspuns (pentru panteravalcea):

Poti ramane impotent happy sau nu mai poti intretine relatii sexuale din cauza inflamatiilor pe care trebuie sa le tratezi toata viata sa nu ramai fara jumate din penis. sunt multe crede-ma. du-te la specialist lasa dracu netu. nu mai pierde timpul

| Prochill a răspuns:

Boss...ai grija sa nu spargi aceea vena ca atunci dai de draq du-te la doctor si vezi ce iti zice ca nu e de joaca bafta!