| Jake143 a întrebat:

De cateva zile am observat ceva straniu. Deci am observat ca atunci cand râd parca cineva imi da cu penita la inima parca ma 'gâdila'. Sau cand respir adanc ma doare putin in zona inimii. Poate fi o problema? Nu am avut probleme cu inima...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum de nu ti-a inchis nimeni contul? De ce nu vede niciun admin raspunsurile acestui nebun scapat de la Obregia?

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Ca sambata, duminica nu e nici un admin pe TPU, poti face orice vrei tu, sa intepi pe oricine doresti

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Pai de mult debiteaza asta prostii pe aici. Dar acum mi-am dat seama ca are cont facut azi, deci chiar i-au sters conturile si raspunsurile anterioare.

| RAY a răspuns:

Dar tu ce vrei sa spui de fapt laughing nici sa injuri nu stii

| Jake143 explică:

Nu inteleg. Dc? Esti vreun hitman sau?

| RAY a răspuns (pentru Jake143):

La parasit vreo romanca si e frustrat