| Jake143 a întrebat:

de ceva timp am o problema, ma doare in piept adica in zona inimii de la ce poate fi? Nu ma doare tare dar totusi e deranjant. Am observat ca atunci cand rad sau vorbesc tare simt ca ceva ar tremura acolo la inima deparca ar fi un muschiulet. Ar putea fi ceva probleme cu muschiul inimii? Doar in timpul zilei ma doare, cand dorm nu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mușchiul inimii nu ai cum să simți că tremură.

| lilith16 a răspuns:

Eu am impresia ca tu iti simti inima cum bate nu ca tremura nu stiu ce, oricum intreaba-ti medicul de familie

| Arefino a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am fost la o electrocardiograma unde mi-a spus ca durerea este provocata de cresterea in inaltime, nimic serios.