| anonim_4396 a întrebat:

Salut.De cateva zile cand ma apas pe burta se simte un zgomot de lichid ca si cum as avea apa in burta? De ce oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela_8091 a răspuns:

Pentru ca chiar este apa acolo laughing
Sau o fi sucul gastric. Nu este lucru ingrijorator. Nu uita o piele hidratata este o piele fericita, asa ca acorda-le improtanta celor 2 litrii de lichide pe zi.

3 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

De foame.

| ioscry a răspuns:

Daca te simti un picut balonata jos si iti simti ovarele putin ingreunate esti fffff racita la ovare si nu e de glume daca nu o simpla receala care trece cu ceaiuri fierbinti pooop

| WithoutYou a răspuns:

Pai, depinde si in ce loc te doare. poate sa fie ce banal, dar poate sa fie si ceva foarte grav! te sfatuiesc sa spui parintilor si sa te duca la doctor. succes!:*