| anonim_4396 a întrebat:

De3 zile ma "doare" inima. Mama imi spune ca probabil ma doare muschiul acestia pentru ca pe timpul zilei nu ma doare foarte tare, insa de 3 zile nu dorm foarte bine iar atunci cand ma trezesc simt o presiune in partea stanga. Mentionez ca am si anemie si sunt in curusul unui tratament. Ma voi duce la doctor si stiu ca trebuie se maerg dar ma gandeam mai intai sa va cer un sfat! happy

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Mergi la doctor!

| TPULion a răspuns:

Nu exista durere in inima sau la inima, durerea e la acel muschi de care spune si mama ta, incearca sa iti faci 1 saptamana doar pentru relaxare si mult somn, fara eforturi fizice. Daca vezi ca te simti tot la fel in primele 2-3 zile du-te de urgenta la un doctor, insa nu cred ca ar putea sa fie ceva grav.