| alexTPU a întrebat:

Salut de dimineata cand m-am trezit avea niste mancarimi pe fata apoi dupa ce m-am scarpinat mi-au trecut mancarimile dar aveam fata rosie si imi era cald la fata si nu imi trece ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tins sa cred ca faci alergie la ceva anume.
Ar trebui mers la un alergolog sa-ti dea un tratament.
Trebuie depistata cauza la ce faci alergie.
Te pup!

3 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Um...Acele "mancarimi"sunt cosuri...Si,normal ca ai fata rosie, odata ce le-ai spart.Foloseste o crema speciala.Du-te la farmacie si intreabawinking Bafta in a-ti rezolva problema.

| alexTPU explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri am fost la medic si se pare ca am facut alergie la ceva

| StillBreath a răspuns:

Poate ca pentru ca este cald ai transpirat in timpul noptii si te-ai iritat.nu cred ca ar fi ceva grav, te poti da cu o crema de galbenelewinking