| alex1115 a întrebat:

Salut de fiecare data cand incerc sa dorm cu fata in sus ma ia durere groaznica de cap.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Epoque a răspuns:

Dacă te doare capul chiar şi când mergi sau te ridici de pe scaun, nu doar când stai cu faţa în sus, poate ai nevoie de ochelari. Eu aşa am păţit.
Doar spuneam, mai bine, du-te la doctor. ^^

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu dormi cu fata in sus?

| Cristi19 a răspuns:

Hipertensiune?
cel mai bine iti faci un control

| anonima2405 a răspuns:

Daca te doare gatul, atunci sa stii ca si tatal meu se comfrunta cu asta :/. Ar fi bine sa consulti un medic :-)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonima2405):

Il doare capul nu gatul. Poate nu ai inteles bine.

| ionutzinca a răspuns:

Dormi cum ai fost invatat tu.