| George2hd2 a întrebat:

De ieri seara simt o intepatura in zona inimii.Ma inteapa doar cand inspir mult aer in piept. M-a mai intepat si inainte dar pentru cateva secunde.De data asta ma doare de ieri seara.Ce poate fi? Un junghi intercostal? O problema la inima? Nimic? Am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inima nu inteapa,ai o nevralgie intercostala,poate si o scolioza, vezi de o radiografie la coloana, si eu am patit asta, am facut si am aflat ca am, sau daca faci un efort, miscari bruste, ridicarea

Răspuns utilizator avertizat