| Fakeru a întrebat:

Salut, de mai mult de o saptamana am o tuse non stop, atunci cand inspir, simt ca inspir aburi si tusesc cateva secunde, si se intampla asa aproape de fiecare data cand respir. Din piept simt acest lucru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Keky2 a răspuns:

De mai mult de o saptamana trebuia sa mergi la medic. Nu e de glumit. Plamanii tai sufera.

| Fakeru explică (pentru Keky2):

Salut, scuze ca am raspuns asa greu. De la ce crezi ca ar putea fi? Recent am inceput sa fac niste dusuri reci, dar nu foarte reci, crezi ca de la asta ar putea fi? Simt de parca respir aburi si brusc imi vine sa tusesc. Multumesc.