| Nicolas2008 a întrebat:

SALUT, e greu de explicat asta si nu stiu de ce se intampla.
Vad imagini dar cum ar veni nu le vad.
Sa va dau un exemplu:la scoala profesorul ne-a dat sa copiem ceva dar eu parca mai vazusem o data acea intamplare si aproape in fiecare zi mi se intampla lucruri de genu.
Vreau sa vad daca i se mai intampla cuiva asta si de ce se intampla

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Ce descrii tu se numește deja vu. E senzația că ai mai fost inainte in exact aceeași situație, ai văzut exact același lucru, etc. E normal. Folosește google pentru mai multe informații.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Probabil esti stresat si mintea ta mai da "rateuri".
Nu e nimic grav sau de speriat, crede-ma, intr-o saptamana maxim doua uiti de chestia asta.
Daca tu nu stii sa explici noi nu suntem chicitori.