| nothing14 a întrebat:

Salut fratilor din alta mama! Am fost azi la dentist si mi-a amortit obrazul drept. Faza este ca am fost mai demult si mi-a amortit obrazul stang iar dupa ce mi-a trecut, cand zambesc partea stanga este mai injos decat partea dreapta si nu as vrea sa patesc asta si la partea dreapta.
Ce sa fac?(daca trebuie sa fac ceva ca daca nu e ok)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adi_Adi_1991 a răspuns:

Poate iti revii

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Adi_Adi_1991):

Ce raspuns motivational.

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Eu nu sunt frac-tu, sunt sor-ta.

| raduradu2014 a răspuns:

Vorbeste cu cel care te-a amortit