| Dav231 a întrebat:

Salut, ma doare mai in jos de ceafa, in spate cand respir adanc si tusesc, si am si mucoasa in gat.
Alaltaieri am jucat toata ziua fotbal in ploaie, si probabil din cauza asta, sau ar mai trebui sa las pc-ul, poate fii din cauza ca stau cocosat mult la pc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai racit la plamani. Nu are legatura cu statul la pc. Fuga la doctor.

| Ralukafay a răspuns:

Ai racit...la plamani.Adica tu stand in ploaie si alergand,te-ai incins si chiar daca nu alergai si nu te incingeai, tot era sa racesti la plamani, adica ploaia de vara, chiar daca e racoroasa, ea te si pacaleste.Mergi la un medic de familie, ca sa iti faca un control si daca tie ti se pare ca nu este in regula ceea ce simti tu in corp, cere-i medicului de familie o trimitere si mergi sa iti faci un control, o radiografie ceva.Multa sanatate!

| Alexandruuu88 a răspuns:

Eu zic sa mergi sa iti faci un control medical!

| EMKing a răspuns:

Ai racit la plamani, si cu chestia asta nu e de gluma, trebuie sa te duci la medic...