| mihai3aici a întrebat:

Salut,
Mi-a aparut o ciuperca si de o saptamana ma dau cu o crema numita travogen, pata nu mai e de culoare rosie, a inceput sa devina mai maronie, o culoare putin mai inchisa decat pielea. n-am apucat sa merg la doctor din lipsa de timp. E ceva normal ce se intampla? sau anormal?
Va rog raspundeti decat daca ati trecut prin aceasta problema.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil o sa se vindece locul, e bine ca nu mai e rosu.
Daca te ingrijoreaza, mergi la medic.
Te pup!

| Georgianaaa909 a răspuns:

Pai cred ca e ceva normal(se vindeca)...dar daca vrei iti spun o crema f buna:crema de sunatoare de la firma"steaua diva", se gaseste la plafar.AAA, si crema de galbenele e foarte buna. FUNDA?