| XcrimeXD a întrebat:

Buna seara mi-a aparut o unflatura micatu aproape neobservabila putin mai inchis decat restul culorii la penis.Cum ar veni capul penisului arata ca o "ciuperca" pe extrmitate e mai inchisa la culoare, e normal?(mi-e putin rusine sa vb cu tatal meu) aveti niste raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu este nicio rusine sa le spui parintilor care te vor indruma spre medicul de familie.Acesta iti va da o trimitere spre un medic specialist:dermatolog, urolog etc.

| XcrimeXD explică (pentru mira):

Multumesc frumos de sfat

1 răspuns: