| passispass a întrebat:

Salut, nu stiu sigur ce mi se intampla si de aceea va cer parerea.

De ceva timp mi-a aparut 2 pete mici rosii pe capul penisului, o banala mancarime pentru inceput.
Timpul a trecut, mancarimea a ramas, si acum cum il studiez pe fiecare zi, fac dus dimineata iar pana seara cand ma uit din nou la el cand ies de la munca, se face o pasta alba urat mirositoare, iar acele pete rosii sau marit.

Tin sa mentionez : - fac sex seara de seara, ar fi o problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Uxellodunon a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai faci sex cu nimeni sau cu nimic pana nu te duci la doctor sa vezi ce ai si ce iti zice el, asta pentru binele partenerului tau, s-ar putea sa ai o boala contagioasa. Nu uita sa asculti sfatul medicului.

Off topic: am vazut multe intrebari aici de genul "am fost la doctor si mi-a zis ca am ce ma fac? cum ma tratez?" adica daca au fost la doctor nu le-a zis doctorul ce sa faca? care-i treaba?

In fine, du-te la doctor repede si vezi care-i treaba, si mult noroc!

1 răspuns:
| BarackObama1001 a răspuns:

Du-te la doctor.