| AndreiTudor1 a întrebat:

Salut prieteni, de aproape o săptămână tot imi lăcrimează ochiul și nu știu ce sa fac. M-am dat cu picături în ochi dar tot asa este. Este normal să îmi lăcrimeze ochiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Trebuie sa mergi la un control ai canalul lacrimonazal infundat poate.

| ania a răspuns:

Soacra unui var de al meu a patit la fel dupa vaccinul anticovid.Ai facut cumva vaccinul?