| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Am tras curent si acum am nasul înfundat si imi lacrimeaza un ochi ce sa fac sa nu imi mai lacrimeze ochiul?

Răspuns Câştigător
| Anndreii a răspuns:

Buna roxana! Ai 2 metode;
1.te duci la farmacie si ii spui farmacistei problema, ea îți va recomanda niște picături sau alta pastila...
2. Poți încerca metoda traditionala pe care mi-a zis-o si mie bunica : sa mănânci o lămâie goală si sa ti caldura la ochi cu ceva happy sper ca te.am ajutat happy

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa mananci o lamaie goala. oook.

conjunctiva are probleme, in cele mai multe cazuri functioneaza daca pui colir cu cloramfenicol. Nu abuza de aceste picaturi si vor functiona foarte bine. Farmacistul poate sa-ti recomande si alte picaturi insa ai mare grija ca multi din ei au interes sa vanda nu sa te faci tu bine.