| Jigokunokishi a întrebat:

Salut Prieteni! Eu sunt Rocker si vreau sa-mi las parul lung, deja il am peste ochi si perciunii imi ajung aproape la nas daca ii piaptan. Dar de cand e asa mare a inceput sa-mi cada parul si fac si matreata. Ati putea sa-mi recomandati ceva folositor? Va rog mult, nu vreau sa ma tund, daca imi place vreun raspuns dau si funda happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Creeper2000 a răspuns:

Ce sampon folosesti? Poate e din cauza asta.Sau foloseai aceelasi sampon si inainte?

| Jigokunokishi explică (pentru Creeper2000):

Am folosit Head & Shoulders, iar apoi n-am gasit si mi-a luat mama unul de la Nivea. Ofi de la schimbarea samponului, am folosit samponul pana acum dar s-a terminat si mi-am ucmparat din nou Head & Shoulders, dar inca n-am apucat sa ma spal cu el.

| Avs_Axxa_2000 a răspuns:

E normal sa pierzi mult par daca il ai lung, nu te speria.