| WladQ2 a întrebat:

Salut, rog seriozitate! De 3 zile mi-au apărut niste bubițe pe capul penisului, înainte erau roșii acum sunt albe. Menționez că nu am avut contact sexual niciodată. Ce ar trebui sa fac? O crema sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia o pauza de la masturbare macar 1 saptamana si spala-l de 2 ori pe zi, cu apa calda si sapun.
Nu-i nevoie de creme, doar de o igiena riguroasa si pauza de la frecat.

| Emilian65 a răspuns:

Spala penisul cu apa calda si sapun si apoi unge zona afectata cu o crema de galbenele sau nidoflor.

| Aronzo00 a răspuns:

Nu crezi că ar fi mai bine să faci o vizită la doctor?