| PeLeU a întrebat:

Rog seriozitate maxima.
De o luna incoace, am niste probleme naspa...
Cand trag aer adanc in piept, stomacul meu parca respira, nu stiu cum sa va descriu aceasta senzatie, nu ma doare, nu simt nimic doar ca face urat.
Aceste simptome le am sub coaste acolo imi chioraie, intr-un timp am purtat un ham fiindca am putin postura proasta si dupa ce l-am dat jos cand respiram imi chioraia sub coaste.
Aceste simptome le am cand nu mananc si imi chioraie matele incontinuu, beau foarte multa apa, dar mananc destul de consistent.
Ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Specialist.

| LPCTSTR a răspuns:

Mergi la medic si cere sa faci investigatii imagistice caci cea este in neregula.