| AnonimulX1 a întrebat:

Salut! Sunt de la tara și vreau sa pun ceva masa musculara pe mine, ce alimente îmi puteți spune pentru a avea proteine, etc, find imprejurul casei și de la magazin?

Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Pe scurt, carne, branza, oua...dar sa nu uiti ca si vitaminele pe care ti le iei din legume, sunt foarte importante.

| AnonimulX1 explică (pentru wildthing):

Mersi mult tuturor!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e pasăre ca porcul.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru sadrian46):

Zboară în gura cu cotețul laughing

| ReddY25 a răspuns:

Mănânci doar eco:legume din grădină dacă le-ai cules,altfel de la magazin,ciorbe, supe, carne de pui(la fel crescut la țară), porc la fel, brânzeturi, pește etc

| EliLeli a răspuns:

Oua, branza, carne, etc.