| Jager a întrebat:

Vreau sa iau putin in greutate si sa ma apuc de niste exercitii acasa pentru a-mi pune ceva masa musculara. Intrebarea mea este: pot lua proteine? Am auzit ca nu dauneaza sanatatii luate cu moderatie, la un anumit program. Am 16 ani.

Imi puteti spune un magazin online bun? Nu vreau sa iau in cantitate mare, 500-800g. Sa fie si bune dar si la un pret bun. Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Oricine poate lua proteine, se gasesc in mancare.

proteine = carne, peste, branza, oua, alte lactate, nuci, migdale, etc.

Si astea la cutit, TOT DIN MANCARE sunt extrase, sunt practic mancare concentrata.