| HourMind a întrebat:

Salut,sunt mai greu decat ar trebui sa fiu cu vreo 7-10 kg,killogramele acestea imi afecteaza si forma fetei? Adica e cata patrata si mai groasa sau nu stiu cum sa zic, dar daca slabesc o sa am fata cat de cat mai normala sau asta e forma fetei pur si simplu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jenga a răspuns:

Dap, crede-ma, o stiu pe pielea mea happy

2 răspunsuri:
| HourMind explică:

Mai am de adaugat ca daca te uiti la mine din partea stanga sau dreapta arat destul de ok si parul imi sta ok, dar din fata am fata prea groasa parca si parul e asatonguee parti scurt si in mijloc am un breton care mic care se termina unde incepe sa apara ochiul si parul e dat cata pe spate intr-o parte, nu stiu daca am explicat bine

| RAY a răspuns (pentru HourMind):

Da-mi o poza sa vad ce vrei