| zickuo a întrebat:

Intrebare pentru cei care STIU ce inseamna o freză buna!

Din cate am citit, fiecare freza depinde foarte mult de forma fetei.

Asa ca mi-am luat oglinda si mi-am analizat fata.

Am fata pătrată : Mi se vad maxilarele ( sper sa nu gresesc ) daca strang din dinti.

Si daca nu ma insel, cei cu fata patrata nu ar trebui sa poarte frizuri,, inalte".
Deci, nu stiu, voi sa imi spuneti exact ce si cum.

Multumesc mult! big grin
You are the best! big grin

Răspuns Câştigător
| Florinx123 a răspuns:

Salut, cel mai bine este sa te duci la un hair-stylist si o sa-ti explice el mai multe. Il poti lasa pe el sa-ti faca o freza dupa cum considera.
Bafta!

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Nu neaparat dupa forma fetei, nu stiu pe unde ai citit tu astalaughing
Tunsoarea ar trebui sa te reprezinte, incearca stilul castron si lasat mai ialt intro parte.

Bafta

| zickuo explică (pentru LuciWv):

O poza ceva?