| claudiu_9632 a întrebat:

Salut sunt un baiat. vreiam sa va intreb cu ce asi putea da pe fata sa mi se duca cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie brevoxyl este foarte bun scapi imediat de ele este bine sa te dai seara pentru ca pana dimineata se usuca vei vedea in max 2 3 zile scapi de ele ...in rest chiar daca esti baiat incearca sa iti faci seara sau cand esti acasa o masca cu argila simplu cumperi de la plafar amesteci cu apa si gata o lasi jumatate de ora si te clatesti si gata

Răspuns utilizator avertizat
| Deeutza_8515 a răspuns:

Buna! Pai as putea sa iti spun o intreaga istorie a mea in urma cosurilorlaughingstraight face am incercat o gramada de creme, lotiuni, sapunuri cu ioni de argint...muulte! Dar cele ce au dat rezultate au fostkiss[foarte.fff bune]:
-Zynerit
-Skinoren
-Gama Stop Acnee de la GP[Gerovital Plantkiss]

Ti le recomandhappy... fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sapunurile naturale "Apicol", "Purificator" si "Morcov si Catina" de pe www.efrumuseti.blogspot.com

| ĿФsт a răspuns:

Ai putea folosi un gel spumant antimicrobian si o crema ultra-activa de la gerovital...p ambalaj sc ca trebuie sa folosesti cat e nevoie dar in o saptamana dispar daca le folosesti zilnic!happy

| aly19223 a răspuns:

Nu iti da cu nimic te avertizez am 3-4 prieteni care siau dat cu asa ceva pe fata pentru cosuri si toti arata gruaznic li sau triplat cosurile o sa vezi ca vor disparea in scurt timp vor dispare tuturor li se intimpla asta deci te sfatuiesc sa nu dai cu nimic si sa ai rabdare si in plus nu cred ca e asa de grav dar daca o sa folosesti creme sau solutii o sa se agraveze rau

| claudiu_9632 explică:

Multumesc mult la toti. sper sa-mi fie de ajutor raspunsurile voastre si sa se duca cat de curand. pentru ca peste 10 zile am o sedinta fotografica si nah trebuie sa arat mai binehappy.

| Bubu14 a răspuns:

Este la farmacie o solutie care se numeste Zineryt pentru cosuri.Am folosito si eu.Este usor de aplicat pentru ca are un fel de capat din tifon si nu trebuie decat sa te dai pe cosuri si sa o lasi sa actioneze.Este foarte buna sper sa te ajute1happy

| Miruna_5072 a răspuns:

Pentru cosuri poti folosi ceva natural ca lamaia, cu a carei zeama ti.o poti aplica pe fata cu un disc demachiant, pentru ca e putin acida si le usuca, ( ustura un pic cand o aplici...dar dupa aceea e putin mai bine)