| Mariaa25 a întrebat:

Heii stie cineva cu ce as putea sa ma dau pe fata ca sa mi se duca cosurile (si nu ma refer la creme)?

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Spirt

| Eastwood a răspuns:

Buna, eu am fost la farmarcie si mi-a dat ceva lichid, se cheama Zynerit ( 27 lei ), dar in 4 zile mi-au disparut cosurile, este foarte bun medicamentul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la chestii naturale poti incerca miere, bicarbonat cu apa, otet direct pe zona dar mie mi se pare mult mai ok sa folosesti un tratament special si sa ai rezultate imediate decat sa te chinui pana se usuca si dupa sa te chinui cu semnele lasate.

Iti recomand isotrexin gel, il gasesti in Catena si ai si reducere cu cardul.

Poti cauta pe google la imagini isotrexin before after ca sa vezi ce rezultate au avut altii.

http://i.ytimg.com/vi/E5B_1LVdZJ8/maxresdefault.jpg

| iSwag a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu amestecat cu apa.

| Ruxandra15 a răspuns:

Aspirina. Arde cosul si in 2 zile nu mai ai nimic.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Am auzit ca paste de dinti e buna si zeama de lamaie

| Iyulia3712 a răspuns:

Albus de ou plus lamaie. Il tii pe fata pana se intareste si apoi clatesti cu apa calduta.

| TanyaTanny a răspuns:

Si eu am avut o problema cu cosurile si mi-au trecut cu ceva solutie Eryfluid si costa doar 8 lei.Inainte de asta mi-am comandat din toate partile tot felul de solutii scumpe care nu-si aveau rostul.
Am incercat si metode naturiste in casa gen:sa-mi pun pe zonele cu cosuri felii de cartofi crud,galbenus de ou(trebuie sa-l bati bine apoi sa-l pui pe fata), otet cu sare, mere cu miere, lamaie, miere cu scortisoara etc ( http://masti-naturale.com/masti-pentru-fata-cu-cosuri.html )
dar sincer le-am incercat aproape toate pe care le-am gasit dar isi fac foarte greu efectul. Oricum din toate pe care le vezi personal, cred ca lamaia si merea cu scortisoara(trebuie tinuta ceva vreme pe fata) sunt cele mai bune

| xxShawolxx a răspuns:

Spala-te cu ceai de musetel in fiecare dimineata si seara si vor disparea. Ceaiul sa fie la temperatura camerei.Mie mi-au disparut dupa o luna, cam asa.

| Larisaroxana777 a răspuns:

Hei,poti folosi pasta de dinti ...sau chiar spray