| Pietro0 a întrebat:

Salut TPU,

Acum 1 luna am avut operatie la varicocel stang, si dupa ce a trecut o luna testicolul vad ca tot asa a ramas. Este normal dupa ce a trecut o luna sa fie tot asa umflat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CrazyName a răspuns:

La aceasta intrebare doar doctorul poate raspunde! Du-te la acelasi care ti-a facut operatia si intreaba-l! Numai el poate sti!

| Darius19002 a răspuns:

Gtandreea are dreptate. Du-te inapoi la doctor.