| Nicu_Istrate_1996 a întrebat:

Salutare TPU!
Acum o saptamana m-am operat de varicocel! Operatie varicocel laparoscopic. Stie cineva daca este normal ca dupa o saptamana de la operatie este normal sa ma doara testicolul stang unde am fost operat? Se simte o senzatie de amorteala care-mi pleaca jos pe picior si o durere la abdomen pe partea stanga plus ca testicolul se simte foarte foarte sensibil la atingere! Si arata si asa foarte deformat din toate punctele de vedere! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu noi te-am operat ci medicul. Deci intreaba-l pe el.

| Nicu_Istrate_1996 explică (pentru darrio2007):

Si pentru ce mai este TPU? Am cerut un sfat inteligentule…

| darrio2007 a răspuns (pentru Nicu_Istrate_1996):

Ai citit ce scrie cu roșu sub chenarul unde ai postat intrebarea ta? Inteligentule!

| ClaRa91 a răspuns:

Nu ti-au gresit operatia?