| XxMatei99xX a întrebat:

acum 2 zile m-a muscat pisica dar nu prea rau, i-am facut vaccin si n-are rabie, am mana umflata si m-am dus la doctor si am facut injectie, mi-au ramas urme de colti de ai lui Pufi. Credeti ca e grav? Ma cheama Matei am 9 ani si hemofilie minora

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Ai o pisica inteligenta si cu caracter. Data viitoare sa nu o mai superi ca nu este jucaria ta.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e grav. Salutări lui Pufi. Miau! Miorlau!